Producent plandek, konstrukcji z drewna i metalu

Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wysokiej jakości sprzętem pozwalają nam realizować zamówienia o dowolnej złożoności

Zadzwonić

Materiały plandekowe

Produkcja namiotów plandekowych, osłony tarasowe, wiaty, altany, zadaszenia w każdym rozmiarze.
Plandeki na samochody i przyczepy, plandeki na naczepy TIR.

Więcej >>

Produkcja drewniana

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości wyrobów z drewna takich jak: altany, domki, komplety ogrodowe, projekty indywidualne.

Miękkie szkło

Miękkie szkło to doskonła alternatywa dla obrusu. Główne właściwości miękkiego szkła, takie jak przezroczystość i idealne dopasowanie do powierzchni, sprawiają że jest ono funkcjonalne, ale także ma właściwości estetyczne i podkreśla estetykę stołu.

Więcej >>

Jako polski producent plandek, konstrukcji z drewna i metalu oraz produktów z miękkiego szkła oferujemy wiele rozwiązań dostosowanych do bardzo zróżnicowanych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat dostępnego asortymentu, do kontaktu z nami w przypadku dodatkowych pytań, a także do składania zamówień na naszej stronie.

Co oferujemy jako producent plandek?

Jesteśmy producentem plandek, a także producentem konstrukcji z drewna i metalu oraz produktów z miękkiego szkła. Nasze plandeki odnajdują zastosowanie między innymi w: altankach, na balkonach, na werandach, w kawiarniach oraz w przyczepach samochodowych. Wyrób plandek to nie wszystko. Konstrukcje z drewna i metalu odnajdują zastosowanie w wielu firmach, a oprócz ich produkcji oferujemy także modernizację, naprawy oraz przeróbki już obecnych stelaży. Ponadto oferujemy namioty o konstrukcji stalowej lub aluminiowej, które pokryte są materiałem PCV o wymiarach i zastosowaniach dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Miękkie szkło natomiast może być doskonałą alternatywą dla obrusu i jest doceniane zarówno za swoją funkcjonalność, jak i estetykę. 

Produkcja plandek kujawsko-pomorskie - dlaczego nasza oferta?

Produkcja plandek z najwyższej jakości materiałów gwarantuje, że nasze produkty skutecznie chronią przed deszczem, wiatrem, śniegiem, słońcem oraz kurzem. Wszystkie konstrukcje oraz opisane wyżej wyroby naszej produkcji gwarantują najwyższy poziom wytrzymałości także ze względu na nowoczesną technologią, którą wykorzystujemy w procesie produkcji. Jako polski producent gwarantujemy Państwu brak kosztów związanych z importem towarów z zagranicy, a co za tym idzie, nasza oferta jest przystępna cenowo. Wyrób plandek oraz pozostałych artykułów dostosowujemy do indywidualnego zapotrzebowania naszych klientów. Zapraszamy zatem do zgłębienia informacji na temat poszczególnych kategorii produktów, do kontaktu z nami, aby omówić szczegóły zamówienia oraz do skorzystania z naszej oferty. 

 

Konfiguracja produktów plandek

Wybierz potrzebne materiały, wprowadź wymiary produktu i dodatkowe materiały i wyślij je do produkcji kilkoma kliknięciami

Skonfiguruj produkt